12 lutego 2021

Część 2: O co tak naprawdę chodzi związkom zawodowym

Koleżanki i Koledzy związkowcy, pracownicy WORD-ów, w imieniu związku w załącznikach przedstawiam różnice w zarobkach egzaminatorów, jaki występują w WORD-ach. WORD Katowice największy ośrodek w kraju, z największymi przychodami i zarobki na poziomie minimum przewidzianego prawem. Dla porównania Wrocław, gdzie egzaminatorzy zarabiają ok 1000 zł. Więcej. Przepraszam za zmianę kolejności ale uznałem, że należy się jednak „kolejne zaświadczenie, że jednak naprawdę potrzebne są nam podwyżki”.

W następnej części będzie wyjaśnienie dlaczego dyrektor WORD Katowice boi się nagrywania rozmów z przedstawicielami związków zawodowych.

Z poważaniem,

Sebastian Białkowski

V-ce Przewodniczący

Komisji Międzyzakładowej Organizacji Związkowej nr 60 NSZZ Solidarność 80