13 stycznia 2023

Ciekawa sytuacja. Dyrektor nie otrzymuje nagrody w 2022 roku ale sam przyznaje nagrody kadrze zarządzającej w MORD Kraków w wysokości 25 300 złotych. Czyli zarząd uznał, że Dyrektorowi się należy ale Dyrektor uznał, że należy się kadrze zarządzającej.

Z takich też powodów Organizacja Międzyzakładowa żąda podwyżek w wysokości 1200 złotych a nie 300 złotych, 13 pensji. Z powyższego wynika, że są  pieniądze w MORD Kraków. No chyba, że są tylko dla wybranych.

I kilka słów do pracowników w MORD Kraków.

Prosimy o jedno zanim zaczniecie krytykować naszą Organizację, przeanalizujecie kto nas krytykuje i dlaczego. To może wiele wyjaśnić.

Zadajcie sobie pytanie: który związek próbuje uzyskać podwyżki wynagrodzeń na bazie ustawy o rozwiązywaniu sporów zbiorowych?

Do poczytania dla pracowników MORD Kraków