04 listopada 2021
Odwołujemy manifestację zaplanowaną pod Urzędem Marszałkowskim w dniu 6 listopada 2021 roku
Powód to pismo Marszałka Województwa Kujawsko - Pomorskiego z 3 listopada 2021 roku (poniżej), które odczytujemy jako znak dobrej woli wobec naszej Organizacji, a zwłaszcza jej członków.
Pragniemy podziękować wszystkim tym członkom naszej Organizacji, którzy zadeklarowali chęć przyjazdu do Torunia w dniu 6 listopada 2021 roku i wzięcia udziału w manifestacji.
Ze wstępnych wyliczeń wynikało, że miało nas być około 70 osób, co na związek liczący 170 członków byłoby znakomitą demonstracją jedności.
Zdajemy sobie sprawę, że rezygnując z manifestacji 6 listopada 2021 roku tracimy okazję (w związku ze świętem organizowanym pod Urzędem Marszałkowskim tego dnia) zwrócenia uwagi opinii publicznej na kwestię nieprawidłowości w WORD Toruń. Mamy jednak nadzieję, że dobrze odczytujemy intencje Marszałka Województwa Kujawsko - Pomorskiego. Jeśli się jednak mylimy wrócimy do tematu manifestacji w nowym terminie.

Odwołujemy manifestację planowaną na 6 listopada 2021 roku