10 sierpnia 2022

Poniżej artykuł dotyczący sytuacji w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Bielsko - Białej, obrazujący znakomicie patologię w relacjach egzaminator nadzorujący - egzaminator. Egzaminator nadzorujący po obejrzeniu nagrań z egzaminów na prawo jazdy uznał, że 4 z nich zakończone wynikiem pozytywnym zostały przeprowadzone niezgodnie z przepisami. W związku z czym Dyrektor WORD Bielsko - Biała złożył wnioski do Marszałka Województwa Śląskiego o unieważnienie wyników pozytywnych. Wszystko ok. Tylko jak to się ma do słów Pana Dyrektora przytoczonych w poniższym artykule:

"Dyrektor Ogłoziński broni więc swojego egzaminatora nadzorującego przekonując, że wszystko, co robi nastawione jest na to, aby udoskonalić pracę ośrodka i samych egzaminatorów z korzyścią, rzecz jasna, głównie dla osób zdających egzaminy."
Czyli wniosek jest taki, że nadzorujący wyszukuje domniemane błędy egzaminatorów na egzaminach zakończonych wynikiem pozytywnym dla dobra kandydatów na kierowców. To jakieś totalne kuriozum bo po takich decyzjach Dyrektora (wysłanie wniosków o unieważnienie egzaminów zakończonych wynikiem pozytywnym) egzaminatorzy 100 razy się zastanowią jak komuś wystawią wynik pozytywny na egzaminie.
Dziennikarz cytuje również Dyrektora WORD Bielsko - Biała: "Jesteśmy dla naszych klientów, osób przystępujących do egzaminów. Na część egzaminatorów były i są skargi, a egzaminator nadzorujący przeprowadzając kontrole egzaminów zwraca uwagę na nieprawidłowe wykonywanie obowiązków służbowych przez egzaminatorów, stąd obecne niesnaski."
To też dobry fragment. Były skargi na egzaminatorów, czyli skargi na egzaminy zakończone wynikiem negatywnym. Dyrektor zarządza kontrolę pracy tych egzaminatorów i w wyniku czego występuje o unieważnienie 4 egzaminów zakończonych wynikiem pozytywnym czyli stwierdza, że tych egzaminów z wynikiem negatywnym powinno być więcej. Takie rzeczy tylko w WORD Bielsko - Biała, a wszystko w imię dobra zdających.
Totalna żenada. Polowanie na czarownice trwa. Szkoda tylko przystępujących do egzaminu na prawo jazdy w WORD Bielsko - Biała.
W takich warunkach muszą pracować egzaminatorzy na prawo jazdy w Polsce.
 
https://beskidzka24.pl/awantura-w-bielskim-word/
 

 

 

Patologia w relacjach egzaminator - egzaminator nadzorujący

Dołacz do nas

KONTAKT Z NAMI

NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"-80 W WORD