17 maja 2021

Poniżej prezentujemy pismo Dyrektora WORD w Toruniu (jednocześnie Prezesa Krajowego Stowarzyszenia Dyrektorów WORD) z którego dowiadujemy się, że

1. Nasza Organizacja nie działa na terenie WORD Toruń - co jest ewidentnym utrudnianiem działalności, wręcz odmawia się nam prawa do istnienia. Za kogo się Pan uważa Panie Dyrektorze żeby stwierdzać takie rzeczy?

2. Wniosek Organizacji o kontrolę pojazdów egzaminacyjnych do Zarządu Województwa nakierowane jest bezpośrednio przeciwko WORD w Toruniu - a nam się wydaje się, że jest nakierowany na Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego, a każdy WORD powinien świecić przykładem w kwestii sprawności pojazdów.

3. Przewodniczący Organizacji stara się budować jednoznacznie negatywną atmosferę wokół WORD w Toruniu i nie tylko - a nam się wydaje, że nasza Organizacja próbuje raczej wykazywać niekompetencje Dyrektora WORD w Toruniu.

4. Przewodniczący Organizacji ma wyobrażenie o swoim misyjnym działaniu, opacznie rozumie normy ustawy o dostępie do informacji publicznej - wydaje się nam, że takie stwierdzenia zasługują na pozew. Zresztą to nie jedyny dokument czy wypowiedź Dyrektora WORD w Toruniu, która na to zasługuje.

To pismo to:

1. pomówienie

2. odmową prawa Organizacji do funkcjonowania w WORD Toruń, 

3. budowanie negatywnego wizerunku Przewodniczącego Organizacji

Wszystko to pisze osoba, która jest Prezesem Krajowego Stowarzyszenia Dyrektorów WORD. 

Prezes z Torunia zabrał głos

Dołacz do nas

KONTAKT Z NAMI

NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"-80 W WORD