23 stycznia 2024

Jutro o godzinie 18 (24 stycznia 2024 roku)  w Ogólnopolskim Centrum Kształcenia Kadr Transportu, przy ulicy Widzewskiej 14 w Łodzi odbędzie się spotkanie członków sekcji instruktorskiej Organizacji Międzyzakładowej nr 60 NSZZ Solidarność - 80 w Word. 

Zapraszamy wszystkich członków Organizacji oraz tych którzy chcą nimi zostać.

Jeśli na przyjazd znajdą czas właściciele OSK również zapraszamy. Od was też dużo zależy. Musicie dać zielono światło swoim pracownikom do zapisywania się do Organizacji. Wiele ośrodków szkolenia kierowców to interesy rodzinne. Właściciele OSK muszą dojrzeć sens naszego działania.

W im większej ilości auto szkół będziemy działać tym bardziej nasz głos będzie słyszalny i ważny.

Środowisko OSK jeszcze jeszcze bardziej podzielone niż środowisko egzaminatorów. O to chodzi każdej władzy podzielić i rządzić, czyli w zasadzie robić co się chce.

Na pewno jest to nietypowe zachowanie  bo związki działają zwłaszcza w zakładach pracy ale czasami trzeba działać niekonwencjonalnie. 

Jutro wypracujemy nasze cele, które chcemy osiągnąć. Priorytet dla nas to poprawa sytuacji finansowej OSK a tym samym poprawa sytuacji finansowej instruktorów nauki jazdy. Chcemy odbudować szacunek ludzi do tego zawodu, przecież tak trudnego i odpowiedzialnego zawodu. Wierzymy za tym pójdzie również poprawa Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Do zobaczenia więc.....

 

Spotkanie sekcji instruktorskiej s80

Dołacz do nas

KONTAKT Z NAMI

NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"-80 W WORD