15 czerwca 2023

Kolejne wspólne działanie trzech związków zawodowych działających w WORD w Łodzi. Czy WORD w Łodzi stanie po 21 czerwca 2023 roku?

Mamy nadzieję, że pismo zostanie dostrzeżone i unikniemy radykalnych rozwiązań w tym zakładzie pracy. Przypominamy, że projekt uchwały zaproponowany przez Zarząd Województwa Łódzkiego jest jednym z najgorszych w Polsce.

A przecież w WORD w Łodzi pracuje trzech przewodniczących ogólnopolski związków zawodowych.

WORD w Łodzi to pierwszy ośrodek egzaminowania w Polsce, w którym przeprowadzono referendum strajkowe i głoszono strajk.

WORD w Łodzi to miejsce gdzie egzaminatorzy bardzo czynnie biorą udział we wszelkich działaniach zmierzających do poprawy warunków pracy.

Mamy nadzieje, że to pismo odniesie zamierzony skutek. Jeśli nie to całkowita odpowiedzialność za przyszłe wydarzenia w tym zakładzie pracy będzie spoczywała na Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi.

Trzy związki ponownie piszą do Zarządu Województwa