12 lipca 2023

Nie mogliśmy się doczekać momentu w którym Dyrektor Ogłoziński powoła komisje w kwestii mobbingowania naszych reprezentantów z WORD Bielsko - Biała. Po odejściu tego pryncypała okazuje się, że podobno powołał komisje ..... ale w kwestii mobbingowania egzaminatora nadzorującego przez Przewodniczącego S80 Radosława Banaszkiewicza oraz członka związku Pana Macieja Wydrę.

Piszemy więc do nowego Dyrektora by uzyskać pewne informacje.

Jeśli to prawda to to będzie hit, mega hit.

Banaszkiewicz, który nie pracuje w WORD Bielsko - Biała dopuścił się mobbingu na biednym egzaminatorze nadzorującym. Naprawdę dobry. Nasz Przewodniczący nie został wezwany przed szanowną komisję. Ciekawe czy jest jakiś protokół z tej komisji i co w nim jest? Jeśli będą kłamstwa i oszczerstwa S80 tak tego nie zostawi.

Wydra zwolniony dyscyplinarnie egzaminator z WORD Bielsko - Biała, mimo braku zgody S80 na takie działanie, miałby mobbingować swojego przełożonego. Bareja by tego nie wymyślił.

To się w głowie nie mieści.....

A gwiazda co za to odpowiada świeci fałszywym uśmiechem. Nigdzie nie ma podpisu gwiazdy. Służalcy gwiazdy wykonali robotę i oni za to będą odpowiadać.

 

W kwestii komisji antymobbingowych!!!

Dołacz do nas

KONTAKT Z NAMI

NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"-80 W WORD